LOKAL
na
WYNAJEM
14 000 PLN
40 PLN/m2
GDAŃSKWrzeszcz Dolny
ul. Hugo Kołłątaja
Opis
LOKAL: Lokal typu OPEN SPACE. Hala magazynowo - usługowa o pow: 350m2 na parterze w budynku hotelowo - sportowym. Duże okna wzdłuż całej powierzchni przedniej ściany, które zapewniają światło dzienne. Nieumeblowany, dostosowany do działalności handlowo/ usługowej/ magazynowej. Wejście wprost z ulicy. Przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Ogrzewany. Wysokość pomieszczeń przy ścianie 450cm w szczycie 650cm. Oświetlony. Na podłodze parkiet przystosowany do zajęć sportowych.

BUDYNEK: Lokal jest częścią hotelu w których znajdują się między innymi pokoje hotelowe, fitness club, SPA, Klub Muzyczny, sala konferencyjna. Dojazd do budynku z ulicy Słowackiego, dojazd dla TIR-ów, duże drzwi wejściowe bezpośrednio z ulicy. Brak rampy. W budynku znajduje się światłowód. Strop ocieplony.

LOKALIZACJA: Lokal znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W pobliżu dużego skupiska budynków biurowych jak i usługowych. GALERIA BAŁTYCKA, GALERIA METROPOLIA, OSIEDLE GARNIZON, Hotele. Dzielnica z ogromnym potencjałem i dużą ilością mieszkańców!

KOMUNIKACJA: Zaletą tej lokalizacji jest również znakomita i wszechstronna dostępność z każdego miejsca w Trójmieście za pomocą środków komunikacji miejskiej. W odległości ok. 50m – 200 m znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a w odległości ok. 300 m przystanek kolejki SKM/PKM Gdańsk - Zaspa. Duży ruch pieszych.

WARUNKI WYNAJMU: Cena netto: 14.000zł/mc; do tego należy doliczyć opłatę eksploatacyjną która zawiera: ogrzewanie, sprzątanie, oświetlenie budynku, ochronę, oraz do tego należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Kaucja: 14.000zł. Lokal dostępny od zaraz! Jest możliwość wynajmu dodatkowych pomieszczeń biurowych w tym samym budynku w rozmiarach od 80m2 do ok. 200m2. Okres najmu do uzgodnienia. Możliwość dopasowania lokalu do swoich potrzeb. Zapraszam na prezentację. Michał Wojtkiewicz tel: 500-447-100
Szczegóły oferty

RynekWtórny

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Powierzchnia350 m2

Liczba pokoi1

Odl. od centrum miasta [km]4

Typ ulicy/drogiLokalna

KomunikacjaKolejka podmiejska, Kolej, Autobus, Tramwaj