Szczegóły oferty

Lublewo Gdańskie, ul. gen. Józefa Wybickiego

Lublewo Gdańskie, ul. gen. Józefa Wybickiego

Działka - sprzedaż 1 180 000 PLN 219,94PLN/m2
 / 5365 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
LOKALIZACJA: Lublewo Gdańskie, grunt przylegający bezpośrednio bezpośrednio do drogi wojewódzkiej 221, w niedalekiej odległości od zjazdu z Obwodnicy Trójmiejskiej przy Węźle Kowale, do centrum Gdańska około 10 km.

PARAMETRY DZIAŁKI: powierzchnia 5 365 m2, teren niezabudowany, w kształcie trójkąta,płaski z lekkim nachyleniem, porośnięty w części krzakami, graniczący bezpośrednio z drogą na przestrzeni około 200 m, na działkę bezpośredni, asfaltowy wjazd z drogi wojewódzkiej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z zapisami działka położona jest na terenach zabudowy usługowej (strefa U7), wydane warunki techniczne zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków z działki.

Lokalizacja terenu zapewnia doskonałe możliwości dla rozwoju PRODUKCJI, HANDLU, HURTOWNI itp. ze względu na bardzo dogodne połączenie ze wszystkimi dzielnicami Trójmiasta.
Bardzo dobra inwestycja, świetna lokata!

Izabela Grel

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest POLSKIE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Królowej Jadwigi 137/2.07, 80-041 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@polnie.pl… czytaj więcej