Szczegóły oferty

Leźno, ul. Słonecza

Leźno, ul. Słonecza

Działka - sprzedaż 149 058 PLN 78PLN/m2
 / 1911 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!!!

NOWA NIŻSZA CENA!!!

Duża działka w Leźnie, okazyjna cena

LOKALIZACJA: Leźno gmina Żukowo, ul. Słoneczna, spokojna okolica, wokół domy jednorodzinne, 150m drogą gruntową utwardzoną do drogi nr 7 z Gdańska do Żukowa, 5 km do obwodnicy Trójmiasta, 15 km do centrum Gdańska.

OPIS: Powierzchnia 1911m2, kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 40m szerokości na około 48m długości, działka nieogrodzona, równa, drobne krzewy i małe drzewka. Woda i prąd na działce. W planach kanalizacja gminna. Działka położona w terenie przeznaczonym według MPZP (miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego) do zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej. Wysokość zabudowy do 10 m, dach dwuspadowy o spadku pomiędzy 40 a 45 stopni, powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki, poziom posadowienia parteru do 0,7 m nad poziomem gruntu. Dla budynków gospodarczych i garaży ustala się maksymalną wysokość 6 m.


CENA DO NEGOCJACJI!!!

W ofercie posiadamy jeszcze 8 uzbrojonych, budowlanych działek zlokalizowanych pod lasem, przy ul. Jagodowe Wzgórze. Cena działek od 100zł do 150zł za m2.


Więcej zdjęć, plan nieruchomości oraz pozostałe oferty dostępne na naszej stronie internetowej w w w polskienieruchomości eu i w w w polnie pl

Kontakt i prezentacja
Jerzy Wąsowski
Tel. 505 422 100
jerzywasowski @ polnie pl

Jerzy Wąsowski

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest POLSKIE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Królowej Jadwigi 137/2.07, 80-041 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@polnie.pl… czytaj więcej