Szczegóły oferty

Gdańsk, Niedźwiednik, ul. Mazowiecka

Gdańsk, Niedźwiednik, ul. Mazowiecka

Lokal - sprzedaż 299 000 PLN 7 170,26PLN/m2
41.7 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W NASZYM BIURZE!

Lokal handlowo usługowy usytuowany w pawilonie handlowym w Gdańsku w dzielnicy Niedźwiednik.

LOKAL
Własność z księgą wieczystą. Lokal o całkowitej powierzchni 41,7m2, dwupoziomowy, usytuowany w pierwszej linii zabudowy przy ciągu dla pieszych. Składa się z: sali sprzedaży, zaplecza socjalnego z toaletą, komunikacji ze schodami wewnętrznymi,magazynu w piwnicy. Duże witryny, powierzchnie reklamowe świetnie widoczne z ulicy.

BUDYNEK
Budynek w ciągu pawilonów handlowo usługowych, murowany, parterowy z podpiwniczeniem usytuowany na działce 401m2, współudział w dzierżawie terenu.
Lokale bezpośrednio przy ciągu dla pieszych, obok ruchliwej ulicy. Przed budynkami parking z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi.

LOKALIZACJA
Gdańsk Niedźwiednik, pomiędzy przystankami autobusowymi, przy ul. Słowackiego, tuż przy rondzie św. Jana de la Salle. W bezpośrednim sąsiedztwie duże osiedle mieszkaniowe, szkoły, lokale komercyjne. Dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami: kolej metropolitarna, przystanki autobusowe, bezpośredni dojazd do obwodnicy trójmiejskiej.LOKAL ŚWIETNIE NADAJE SIĘ DO HANDLU, MAŁEJ GASTRONOMII, I INNYCH USŁUG!

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Izabela Grel

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest POLSKIE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Królowej Jadwigi 137/2.07, 80-041 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@polnie.pl… czytaj więcej