Szczegóły oferty

Gdańsk, Wrzeszcz Górny, al. Grunwaldzka

Gdańsk, Wrzeszcz Górny, al. Grunwaldzka

Lokal - wynajem 19 512 PLN 32,52PLN/m 2
600 m2  Pokoje: 5 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
LOKAL: Lokal typu OPEN SPACE o pow: 450m2 na parterze + antresola: 150m2 w budynku handlowo - usługowym. Duże witryny. Widoczny z głównej ulicy Grunwaldzkiej. Częściowo umeblowany i dostosowany do działalności handlowo/usługowej. Wejście z wprost z ulicy/chodnika. Przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Ogrzewanie podłogowe. Wysokość pomieszczeń ok. 5m.

BUDYNEK: Hala stalowa z wylewka betonową niepylną. Budynek klasy A w całości przeszklony. Oferowany lokal znajduje się w dzielnicy Gdańsk - Wrzeszcz Al. Grunwaldzka w pobliżu Centrum Handlowego CITY MEBLE. Nowo wybudowany budynek z własnym parkingiem dla klientów. Dla Najemcy są wydzielone 4 niezależne miejsca parkingowe. Ogrodzony. Obiekt znajduje się pod nadzorem ochrony. Posiada podłączenie do miejskiej sieci wodociągowej oraz własny węzeł cieplny [piec gazowy]. W pobliżu znajdują się budynki mieszkalne, handlowe i usługowe. Jest możliwość uruchomienia usług gastronomicznych.

LOKALIZACJA: Lokal znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W pobliżu dużego skupiska budynków biurowych jak i usługowych. GALERIA BAŁTYCKA, GALERIA METROPOLIA, OSIEDLE GARNIZON, Hotele. Dzielnica z ogromnym potencjałem i dużą ilością mieszkańców! na granicy z dzielnicą Oliwa gdzie znajdują się takie centra biurowe jak OLIWA GATE oraz ALCHEMIA. Jest możliwość ustawienia reklamy przy ulicy oraz na samym budynku.

KOMUNIKACJA: Zaletą tej lokalizacji jest również znakomita i wszechstronna dostępność z każdego miejsca w Trójmieście za pomocą środków komunikacji miejskiej. W odległości ok. 50m – 200 m znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a w odległości ok. 300 m przystanek kolejki SKM/PKM Gdańsk - Zaspa. Duży ruch pieszych.

WARUNKI WYNAJMU: Cena netto: 19.512zł/mc; do tego należy doliczyć opłatę eksploatacyjną która zawiera: ogrzewanie, sprzątanie, oświetlenie budynku, są dostępne 4 miejsca postojowe na parkingu dla Najemcy; ochronę, klimatyzację oraz do tego należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Kaucja: do uzgodnienia. Lokal będzie dostępny od 01 listopada 2020r. Okres najmu na minimum 36 miesięcy. Możliwość dopasowania lokalu do swoich potrzeb. Zapraszam na prezentację. Michał Wojtkiewicz tel: 500-447-100

Michał Wojtkiewicz

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest POLSKIE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Królowej Jadwigi 137/2.07, 80-041 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@polnie.pl… czytaj więcej