Szczegóły oferty

Sopot, Górny, al. Niepodległości

Sopot, Górny, al. Niepodległości

Mieszkanie - sprzedaż 477 000 PLN 12 965,48PLN/m 2
36.79 m2  Pokoje: 1 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Lokal mieszkalny o powierzchni: 36,79m2 w Sopocie Al. Niepodległości po generalnym remoncie.

BUDYNEK: Lokal na parterze kamienicy z osobnym wejściem nie przez klatkę schodową. Jest możliwość parkowania wokół budynku. Wysoki standard. Nowo wybudowany budynek.

LOKAL: Duże witryny, lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia ok. 28,00 m2 łazienki z prysznicem i wc oraz aneksu kuchennego. Duże okna wzdłuż całego lokalu zabezpieczone roletami o napędzie elektrycznym. lokal wyposażony w instalacje elektryczną, wod/kan, ogrzewanie. Na podłodze wykładzina dywanowa. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika, lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wysokość pomieszczeń 2,70 m. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Ogrzewanie z kotłowni osiedlowej na gaz. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu na użytkowy/usługowy.

ŚWIETNA LOKALIZACJA! Lokal znajduje się na nowym osiedlu wybudowanym w 2000r wzdłuż Alei Niepodległości. W bliskim sąsiedztwie sklepy, siedziby firm. Korzystne połączenie z pozostałymi dzielnicami, dobra komunikacja: autobusy, SKM, szkoła, lokal znajduje się na początku wjazdu do Sopotu od strony Oliwy.

WARUNKI SPRZEDAŻY: Cena: 477.000zł. Własność hipoteczna. Lokal wolny i gotowy do wprowadzenia. Opłaty: 180zł/mc lato, 250zł/mc zima. Szczegóły w biurze nieruchomości. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !! Michał Wojtkiewicz tel: 500-447-100

Michał Wojtkiewicz

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest POLSKIE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Królowej Jadwigi 137/2.07, 80-041 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@polnie.pl… czytaj więcej