Szczegóły oferty

Gdańsk, Wrzeszcz, al. Grunwaldzka

Gdańsk, Wrzeszcz, al. Grunwaldzka

Mieszkanie - sprzedaż 625 000 PLN 11 510,13PLN/m 2
54.3 m2  Pokoje: 2 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni 54.3m2, położone na 3 piętrze, składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, garderoby, łazienki oraz przedpokoju. Parking dla wspólnoty na podwórku za budynkiem (pilot do bramy).

STANDARD I WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie po generalnym remoncie, nieumeblowane; ściany i sufit cekolowane i pomalowanenowa biała stolarka, okna PCV, Podłoga została rozebrana i wymieniona; Pokój z balkonem (18m2) od strony podwórka, deska dębowa na podłodze, ekspozycja południowo zachodnia; w drugim Pokoju (14m2) panele, widok od ulicy Grunwaldzkiej z ekspozycją północno wschodnią. Kuchnia (10.5m2) z zabudową oraz sprzętem AGD (lodówka, piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka, mikrofalówka), pralka; Łazienka (3.5m2) z prysznicem, szafka z umywalką, WC.

INSTALACJE:
Wymieniona, nowa instalacja elektryczna miedziana
Wymieniona wewnętrzna instalacja wodna oraz kanalizacyjna.
Wymienione piony kanalizacyjne, wodociągowe.
Ciepła woda z sieci miejskiej.
Ogrzewanie miejskie rozliczane ryczałtowo.
Zlikwidowany licznik gazu.

BUDYNEK:
4 piętrowa Kamienica położona przy ulicy Grunwaldzkiej, wejście od frontu lub podwórza, zabezpieczone domofonem, wjazd na podwórko przez bramę.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej (obok ul. Jesionowej) w Gdańsku Wrzeszcz. Lokalizacja ta zapewnia idealną komunikację z całym Trójmiastem (autobus, tramwaj, dworzec PKP). W okolicy znajdują się zarówno mniejsze lokale handlowo usługowe jak i duże Centra Handlowe (Galeria Bałtycka, CH Manhattan). Bardzo dobre połączenie na Politechnikę Gdańską, Uniwersytet oraz Akademię Medyczną.

INFORMACJE DODATKOWE:
Czynsz 220 zł lato/ 470 zł zima + 135 zł fundusz remontowy.

Marta Wierucka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest POLSKIE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Królowej Jadwigi 137/2.07, 80-041 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@polnie.pl… czytaj więcej