Szczegóły oferty

Gdańsk, Wrzeszcz Górny, ul. Hugo Kołłątaja

Gdańsk, Wrzeszcz Górny, ul. Hugo Kołłątaja

Lokal - wynajem 12 000 PLN 60PLN/m 2
200 m2  Pokoje: 4 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
LOKAL: Lokal o powierzchni całkowitej 200m2, położony na parterze, w kształcie litery L, obecnie składa się z 4 wydzielonych pomieszczeń, w lokalu znajdują się dwie niezależne łazienki, wejście wprost z ulicy do lokalu, duże witryny zewnętrzne, wysokość lokalu 3,2m, do lokalu przynależy duży taras o pow: 80m2 który będzie częściowo oszklony jako całoroczny, lokal jest częścią budynku Hotelowego obsługującego również gości hotelowych w zakresie gastronomi. Restauracja działa od wielu lat i ma dobrą opinie na rynku.

BUDYNEK: Dwupiętrowy Hotel w Gdańsku działający od kilku lat w klasie 2-3 gwiazdek, przed budynkiem duży ogólnodostępny parking. W pobliżu znajduje się ciąg sklepów, Galeria Handlowa oraz komunikacja miejska.

STANDARD: Lokal wyposażony we wszystkie instalacje wod/kan oraz grzewczą, klimatyzacja, wszystkie okna PCV antywłamaniowe, na podłogach gres, ściany gładzone i malowane, podwieszane sufity, w dwóch pomieszczeniach klimatyzacja, toaleta damska i męska. Wysokość pomieszczeń około 3,2m.

LOKALIZACJA: Budynek położony w Gdańsku Wrzeszczu w pobliżu Galerii Bałtyckiej. Doskonała lokalizacja, do centrum Gdańska 4 km, do obwodnicy południowej 2. W pobliżu wiele lokali handlowych i usługowych, kolej podmiejska.

WARUNKI WYNAJMU: czynsz dla właściciela: 12.000zł/mc + VAT plus opłaty za media, opłata za wynajem tarasu do uzgodnienia. Kaucja: 8.000zł. Preferowany wynajem wieloletni.

INFORMACJE DODATKOWE: Poszukujemy najemcy z wieloletnim doświadczeniem gastronomicznym w zakresie prowadzenia restauracji, dodatkowym atutem będzie doświadczenie gastronomiczno - hotelowe. Szczegółowe informacje w biurze nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą: Michał Wojtkiewicz tel: 500-447-100

Michał Wojtkiewicz

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest POLSKIE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Królowej Jadwigi 137/2.07, 80-041 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@polnie.pl… czytaj więcej