Szczegóły oferty

Pruszcz Gdański, ul. Przemysłowa

Pruszcz Gdański, ul. Przemysłowa

Lokal - wynajem 2 500 PLN 41,67PLN/m2
60 m2  2004 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
BUDYNEK
Biurowo usługowy, piętrowy, bez podpiwniczenia, rok budowy 2004. Dwa niezależne wejścia: na parter (lokal usługowy) i oddzielne na piętro.

BIURO
Powierzchnia biurowa około 60 m2, na pierwszym piętrze budynku biurowo usługowego.
Niezależne, reprezentacyjne wejście na piętro, w skład wchodzą trzy, niezależne pomieszczenia biurowe oraz toaleta i kącik socjalny w częściach wspólnych.

STANDARD
Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne typu Porta i profili PCV aluminiowe, okna PCV, podłogi w pomieszczeniach biurowych wykładzina dywanowa i terakota, w pomieszczeniach sanitarnych gres, ściany tynk gipsowy malowany, w toaletach glazura. Ogrzewanie centralne wodne zasilane przy pomocy pompy cieplnej, wodociąg i kanaliza miejskie, instalacja elektryczna trójfazowa, wentylacja grawitacyjna i mechaniczna.

LOKALIZACJA
Pruszcz Gdański, ul. Przemysłowa na wjeździe do centrum miasta. Dojazd do firmy z Trójmiasta i okolic Obwodnicą Trójmiejską. Teren w kształcie prostokąta, ogrodzenie z siatki stalowej, dwie bramy wjazdowe. Całość zagospodarowana, wyłożona kostką brukową, dostępne miejsca parkingowe i plac manewrowy. Świetna lokalizacja i warunki do prowadzenia działalności gospodarczej.

INFORMACJE DODATKOWE
Czynsz: 2 500,-zł/miesiąc, plus Vat, koszt en. elektrycznej na ogrzewanie i zużycie,kaucja jednomiesięczna


ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Izabela Grel

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest POLSKIE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Królowej Jadwigi 137/2.07, 80-041 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@polnie.pl… czytaj więcej